BowWowChallenge

Український флешмоб #BowWowChallenge, покликаний допомогти безпритульним собакам набув популярності у світі

Фотограф:The People, Happy Paw
Український флешмоб #BowWowChallenge, покликаний зібрати кошти на підтримку українських безпритульних песиків збирає по світу не лише фото, але й гроші. На ініціативу українських студентів відкликнулись власники собак зі всього світу.

Всесвітній флешмоб #BowWowChallenge, який покликаний допомагати безпритульним собачкам, ініцювали українськи студенти, 25 активістів з різних університетів України. Для участі в флешмобі потрібно зробити фото чи відео зі своїм улюблинцем, викласти його в мережу з хештегом #BowWowChallengeта перерахувати 3 долари. Метою проекту було не лише зібрати кошти, щоб годувати безпритульних собак в Україні, але й познайомитися з лідерами думок у різних країнах та розповісти їм про флешмоб.

3
6
10
14
15
17

Більше 1000 небайдужих з США, Філіппін, Австралії, Фінляндії, Нової Зеландії, Великобританії, Сінгапуру, Індії, Швеції, Німеччини, Франції, В’єтнаму, Єгипту, Казахстану, Туреччини, Словаччини, Багам, Малайзії, Аргентини, Південної Африки нагодували українських безхатьків. До речі, до проекту встигли приєднатися і відомі зоозахисники: іспанець NandoBrown та італійка Melanie Varsi Montoya.

HappyPaw, ольга спектор, бездомные собаки

Засновниця фонду «HappyPaw» Оля Спектор: «У нашій роботі ми керуємося простим правилом: допомагати легко, а коли це ще й весело, то результат вражає. BowWowChallenge є своєрідним експериментом, адже ми вперше вийшли за межі України! Це унікальна можливість показати світові свого улюбленця і водночас нагодувати українських безхатьків. У результаті, ми отримуємо сотні фото з різних куточків планети, а разом з ними і теплі слова, які надихають на цікаві проекти та нові досягнення».

Читать —  Как взять собаку из приюта и 5 причин это сделать

 

Количетво просмотров: 1786