куда пойти в киеве

Свободный вход: 7 бесплатных мероприятий, которые стоит посетить 18-24 июля

Разговоры о современном искусстве, выставка с полным погружением во тьму, открытие парка семейного отдыха, лаунж-рок концерт, выступление электро-акустического трио из Киева на крыше и маркет крафтовых производителей продуктов со всех уголков страны. Бесплатные события в традиционной рубрике The People.

Арт-Среда: Krolikowski Art

Художественный дуэт Krolikowski Art – это Бонни и Клайд художественного мира. Основная техника Krolikowski Art – синкретическая фотография, инсталляция и перформанс. Во время Арт-Среды дуэт превратит студию креативного сообщества IZONE в мета-лабораторию. В программе – не только разговор о принципах метамодернизма, на примерах мирового современного искусства и проектов Krolikowski Art, но и психологическая перформативная игра, которая позволит лучше понять процессы, которые привели к формированию новой культурной доминанты.

Когда: 20 июля с 19:00 до 21:00

Где: IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, ул. Набережно-Луговая, 8

Facebook 

 

Темний Простір. Виставка Антона Саєнко

Виставка «Темний простір» – це site-specific інсталяція та продовження художньої практики Антона Саєнко під час взаємодії з тим простором, в якому він опиняється. Чорні стіни або «чорна коробка» є характерною особливістю арт-центру Closer, яку художник підсилює, створюючи простір майже без видимого світла, в який глядачеві запропоновано зайти. Тим самим, об’єктом роботи стає «комунікація» глядача з простором, а саме – його блукання у темряві, поки йде адаптація до умов освітлення. Подібне блукання у темряві є також метафорою нинішнього мистецького становища, стосунків між роботою та глядачем.

Коли: с 20 июля до 26 июля

Розклад роботи виставки: 
20.07 — 19:00 — 21.00, 
22.07 — 19.00 — 20.00, 
24.07 — 02.00 — 03.00, 
26.07 — 19.00 — 20.00.

Де: арт-центр Closer,  вул. Нижньоюрківська, 31

Facebook 

 


Всі.Свої | Гастрономія

Захід для справжніх любителів «made in Ukraine». Всі.Свої | Гастрономія – це кращі українські крафтові виробники продуктів з усіх куточків країни. Сири та м’ясні продукти, хліб та вино, соки, чай та інші напої власного виробництва, шоколад та карамель, джеми та мед. 
Усі відвідувачі матимуть змогу відчути смак справжніх українських продуктів.

 

Коли: 23 та 24 липня

Де: вул. Десятинна, 12

Facebook 

 

Открытие Active Park Eurozone

EUROZONE – парк для семейного отдыха на летний период. В парке уже готовят большую детскую зону для детей от 1,5 до 14 лет с батутами, песочницей с чистым речным песком, лабиринтом из натурального сена и качелей. Для любителей совмещать работу с отдыхом, ежедневно с 10:00 до 18:00, будет работать первая в Киеве бесплатная коворкинг зона под открытым небом с библиотекой. Организаторы планируют большое количество тренингов и семинаров для гостей, которые хотят не только отдыхать, но и развиваться. Любители активного отдыха смогут совершенно бесплатно поиграть на игровой площадке в футволей и «дворовой» футбол. Каждые выходные всех посетителей ожидают концерты, фестивали, просмотры украинских фильмов, развлекательно-познавательные программы и многое другое.

Когда: открытие парка – 23 июля в 12.00

Где: Active park EUROZONE, ул. Приречная 13, парковая зона

Facebook 

 

Очеретяний кіт: подільський лаунж-рок

У програмі вечора – вихід поза межі буденності, неймовірний настрій, «подільський лаунж-рок», великий концерт легендарного українського гурту «Очеретяний кіт». Музика, від якої на серці розгладжуються зморшки. 

Коли: 23 липня, 20:00
Де: мистецько-гастрономічний простір «Остання Барикада», Майдан, біля Лядських воріт

Facebook

 

Semmar на Roof

Semmar –  електро-акустичне інді-тріо з Києва. 3 місяці тому semmarband випустили дебютний альбом «Босфор». Ця платівка є експериментом на перетині електронної і акустичної музики. 9 пісень – своєрідні точки на карті світу, це маршрут через сни, континенти, притони, русла річок і залізничні станції.

«Босфор» – альбом-подорож. Але самі музиканти – не мандрівники, а екскурсоводи, які
розповідають історії та знайомлять з новими містами. Вокаліст Андрій Шатров, піаністка Марина Новицька та бас-гітарист Артем Веремієнко разом грають уже 3 роки. Про себе заявляли зі сцени на JazzKoktebel та Гогольfest, вже відіграли декілька сольників у Києві.

Коли: 23 июля, 19:00 — 22:00

Де: Roof, вул. Січових Стрільців

Facebook 

Показ фільму «Спадщина Вундед Ні»

Учасник міжнародної знімальної групи Володимир Чеппель представить телевізійний фільм про резервацію «Спадщина Вундед Ні».

Ця територія в 10 разів більша за площу Києва. Тут проживають близько 40 тисяч осіб. Чверть житлового фонду – пересувні будинки і трейлери. Більшість будинків побудовані в 70-ті і більше третини з них не мають каналізації й електрики, більше половини заражені чорною пліснявою. Рівень безробіття –  понад 80%. Близько 40% дітей у віці до 21 року намагалися покінчити життя самогубством. Не дивлячись на сухий закон, 8 з 10 сімей мають проблеми з алкоголем.

Ви думаєте йдеться про бразильські фавели або індійські трущоби? Ні, це місце знаходиться в самому центрі Америки, в двох годинах від всім відомої гори Рашмор з обличчами чотирьох президентів. Це –  Пайн-Рідж, резервація індіанців племені Лакота і Оглала.

Коли: 23 липня з 18.30 до 20.30

Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Facebook 

Читайте также: Лайфхаки: как сэкономить на авиабилете или слетать бесплатно

 

Количетво просмотров: 2382