бесплатный киев

Свободный вход: 6 бесплатных мероприятий 10-16 октября

Выставка сочетания произведений искусства с интерьерными решениями, лекция о работе медиа в современных условиях, живое выступление музыканта, который пишет песню за 15 минут, выставка белорусского художника, меняющего содержание сюжета с помощью техники, дни украинского пальто и 10-й юбилейный фестиваль «У пошуках made in Ukraine». Самые интересные бесплатные мероприятия на этой неделе.

Saturato. Виставка сучасного живопису в Сappuccino

Мистецький проект «Saturato» організували креативна студія інтер’єру та меблі Сappuccino спільно з Lera Litvinova Gallery. 
Митці: Лера Літвінова, Семен Щербина, Олег Радван, Ольга Глумчер, Johnny Crack, Аліна Гаєва, Валерія Тарасенко, арт-група Light, Олена Пронькіна, Наталія Корф-Іванюк. Унікальність проекту полягає у поєднанні актуальних інтер’єрних рішень з витворами мистецтва. Це нове бачення дизайну інтер’єру, що стало експериментом кураторів, які представили роботи молодих митців. 

Коли: відкриття 12 жовтня 18:30 — 21:00

Де: вул. В’ячеслава Чорновола, 27.

Facebook 

 

Заснування медіа в сучасних умовах. Український медіаринок

Відкрита лекція Миколи Княжицького на тему «Заснування медіа в сучасних умовах.
Український медіаринок – це інтелектуальна, фінансова і технічна «гонка озброєнь».

Десятки телеканалів, тони надсучасного обладнання, роздуті штати – і водночас, збиткові багатомільярдні бюджети. Про виживання і формування власного обличчя для ЗМІ у супер-конкурентному середовищі, про пошук нових ориганіальних ідей та форматів, а також про те, як працювати в країні доби Революції Гідності і в умовах боротьби за рейтинги залишатись чесними з аудиторією.

Реєстрація обов’язкова.


Коли: 12 жовтня 19.00

Де: клуб «Наш Формат», провул. Алли Горської, 5

Facebook 

 

Norman Shelest: Live performance

Молодий музикант, який може написати пісню за 15 хвилин, прихильник екологічного руху, автор пісні-гімну Українського Кліматичного Маршу виступить в America House в підтримку дебютного альбому, який вийде уже цього місяця. Прозвучать авторські композиції з альбому та кавер-версії на улюблені пісні музиканта.

З собою мати паспорт або водійське посвідчення.

Коли: 13 жовтня18.30 – 20.30

Де: America House Kyiv

Facebook 

 

Выставка Андрея Задорина «Отражение»

Nebo Art Gallery приглашает на персональную выставку Андрея Задорина, известного белорусского художника, ныне проживающего в Нидерландах. «Отражение» — попытка автора через отображение сюжетов в различных живописных техниках дать зрителю возможность ощутить изменение впечатлений от произведений. Экспрессия акварели и глубина масленной живописи позволяют зрителю провести параллель и осознать единение и различие образов, проанализировать трансформацию содержания при изменении техники исполнения.
Большую драматичность картинам придает игра света и тени, богатая текстура поверхности и сказочная атмосфера «сочинений».15 октября в 13:00 в рамках выставки пройдёт мастер-класс Андрея Задорина. Художник откроет секреты мастерства создания своих работ и ответит на все вопросы участников.

Когда: открытие 13 октября в 19:00, выставка продлится до 30 октября

Где: Nebo Art Gallery

Facebook 

 

Дні українського пальто

Найбільший маркет сезонного жіночого та чоловічого одягу, взуття та аксесуарів. 3 дні, 5 поверхів та 300 найкращих українських брендів, у тому числі – понад 50 виробників пальто, парок, курток, шуб та іншого верхнього одягу. 

Коли: 14, 15 та 16 жовтня з 10:00 до 20:00
Де: вул. Десятинна,12
Facebook 

10-й ювілейний фестиваль У пошуках made in Ukraine

15-16 жовтня проходитиме 10-й ювілейний маркет “У пошуках Made in Ukraine». Важко повірити, але найперший і найбільший фестиваль українських виробників, що розпочинався, як журналістський експеримент Юлії Савостіної, переріс у масштабну просвітницьку акцію. Мета – показати, що в Україні є якісні, креативні виробники. Будуть подарунки, смаколики, розважатиме всіх у суботу крутезний ТІК, а в неділю – українські джазмени.

Коли: 15, 16 жовтня

Де: Контрактова площа

Facebook 

Количетво просмотров: 1369