2015 buboru (1)

Проект політичної освіти від IBS Education та КНДУ «НДІРоМ» — «Київські вибори»

Проект від IBS Education та КНДУ «НДІРоМ» «Київські вибори», що пройде з 28 по 29 травня 2015 року. Цей проект - нове слово політичної освіти, для тих, кого справді цікавить ця сфера, хто готовий робити рішучі кроки для змін, а не сидіти перед телевізором та скаржитись на життя.

 

Давно прагнете змін у власному місті, та все чогось не вистачає для того, аби активно взяти участь у цьому? Чи, може, боїтеся йти до влади через стереотипність поглядів щодо політиків, або просто власну невпевненість та необізнаність у виборчому процесі?

Проект від IBSEducation та КНДУ «НДІРоМ» «Київські вибори», що пройде з 28 по 29 травня 2015 року, створений спеціально для Вас!

Це не просто вибори, це практична концепція політичної освіти. Замість того, щоб здавати письмовий іспит в кінці проекту, ми пропонуємо Вам взяти участь у діловій грі «Місцеві вибори». Це симуляція, яка дозволить краще зрозуміти та засвоїти отримані знання на практиці.

Проект «Київські вибори 2015» — нове слово політичної освіти, для тих, кого справді цікавить ця сфера, хто готовий робити рішучі кроки для змін, а не сидіти перед телевізором та скаржитись на життя. Прийди та зміни свою долю та долю рідного міста!

Відчути себе депутатом ти зможеш разом з IBS Education, в оточенні таких лекторів, як: Діана Назаренко, Алла Шлапак, Олена Дерев’янко, Галина Янченко, Максим Гапчук, Андрій Круглашов та Олександр Павленко. В кожного з них є неабиякий практичний досвід, яким вони готові поділитися саме з Вами.

Станьте депутатом Київської Міської Ради! Не впустіть свій шанс, за детальною інформацією звертайтесь за посиланням: http://ibs-edu.com.ua/elections/

 

Количетво просмотров: 1059