u0-neu-d1-cb9998be8ba840ba7ce2b42801021af9^pimgpsh_fullsize_distr

Новина: проект «МріяДіє» де можна знайти реальні історії успіху

У спільноті розказують реальні історії про людей, які самотужки досягли своєї мети, втіливши в життя найрізноманітніші мрії, які на перший погляд здавалися неможливими.

За сприяння страхової компанії Uniqa у соціальній мережі Facebook з’явився новий проект – «МріяДіє». Це спільнота для тих, хто не бажає сидіти на одному місті, а змінює себе і світ навколо з кожним новим подихом.

111

Якщо ти мрієш змінити життя, але шукаєш однодумців для свого проекту, або вже реалізував свій проект і бажаєш поділитися досвідом і надихнути інших – ця спільнота для тебе.

Особливість проекту – додаток «ДієПроекти». Саме там користувачі можуть написати про свої невтілені плани та ідеї і отримати відповіді, поради, чи навіть допомогу від тих, хто вже здійснив свої проекти, або хоче долучитися до реалізації цікавих ідей.

Також у спільноті розказують реальні історії про людей, які самотужки досягли своєї мети, втіливши в життя найрізноманітніші мрії, які на перший погляд здавалися неможливими. Не рідко головні герої таких історій виступають експертами у групі і готові ділитися досвідом з тими, хто ще не наважився на «дію».

«МріяДіє» – не просто спільнота, це ще один доказ того, що маленькими кроками звичайних людей до своєї мрії змінюється й увесь світ!

Олена Симончук, Страхова компанія UNIQА, Директор по зв’язкам з громадськістю, маркетинговим і корпоративним комунікаціям: «Чим більше людей наважаться взяти на себе відповідальність й побудувати своє власне щастя, тим щасливіше й успішніше буде наше суспільство в цілому. Саме тому з’явився проект «МріяДія», за допомогою якого ми прагнемо надихати якомога більше людей наважитись на щастя та втілити свої мрії у життя!»

Количетво просмотров: 2179