malanka_etnodim_2017_6_1_1

ETNODIM поєднав звичаї Красної Маланки та сучасність

Духовний спадок, колорит Буковини, одяг від ETNODIM – це поєднання, яке тримається на взаємній повазі та любові до українських традицій, це сила, яка надихає.

Український бренд одягу ETNODIM 14 січня виконав свій перший пункт to-do list 2017 –  фотосесія на Буковині.  Для презентації колекції команда завітала в одне з найцікавіших місць Західної України, де по-особливому святкують Маланку, — селище Красноїльськ.

Понад 90% населення Красноїлька — румуни за походженням, тому звичаї, що збереглися в цьому поселенні, є незвичайними, якщо порівнювати з рештою України.

malanka_etnodim_2017_5_1

Навіть більше — усі чотири частини села відрізняються унікальністю костюмів та образів — це саме те, що завжди шукає ETNODIM при створенні своїх власних суконь та вишиванок. У новому лукбуці поєдналися тендітні моделі та крилаті солом’яні ведмеді, вага костюмів яких подекуди була понад 90 кг.

Подорож на Західну Україну допомогла ще раз усвідомити, що за особливим та колоритним не обов’язково їхати за кордон. Українські містечка, села підтверджують знову і знову, що прекрасне поруч. У Чернівецькій області та районі український народ зберігає традиції святкування Маланки з особливою теплотою.

Духовний спадок, колорит Буковини, одяг від ETNODIM – це поєднання, яке тримається на взаємній повазі та любові до українських традицій, це сила, яка надихає.

Контактна інформація:

Сайт — www.etnodim.com.ua
Сторінка фб —  https://www.facebook.com/etnodim
email — etnodim@gmail.com

Читайте также: 13 брендов у которых стоит купить вышиванки

Количетво просмотров: 625